| QwertyNRG a întrebat:

Cand intru intr-un joc, jocul se stinge automat va rog spuneti-mi de ce? funda!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

La fenomenu ăstaspecific wingoz îi spune crăpare.Se întâplă mai ales în cazul jocurilor descărcate și sparte și mai ales descărcate de pe site-ul acela minune(știi tu care îi bănuiesc)
Cauze ar fi:
Ori hardware-ul nu permite rularea în siguranță a aplicației ori aplicația nu este completă, adică exe-ul nu conținea toate elementele programului.
Recomandare
Înnainte de a-l CUMPĂRA asigură-te că va rula pe hardware-ul și sistemul tău de operare.Succes

| Catalin970 a răspuns:

Probabil cerintele jocului nu se potrivesc cu performantele calculatorului sau nu a fost corect instalat.

| K0sti a răspuns:

Ce joc, ce placa video? Daca nu puneti intrebari, cu date complete si va e lene sa scrieti, de acum incolo nu mai primiti raspunsuri.

| TiaFCRB a răspuns:

Ori nu e corect instalat ori calculatorul mai exact placa este prea mica pentru jocul acela....Adik vrau sa spun ca jocul ocupa mai multa memorie decat are calculatorul tau.Asa mi se intampla si mie cu Gta-ul ◕ ¸ ◕

| ftwBurrN a răspuns:

Descarca alta versiune a driverului pentru placa de baza am patit si eu asta.

| QwertyNRG explică:

Jocul este: Skylanders Spyro's Adventures si este cumparat nu descarcat.