| bzzbzz a întrebat:

Cand intru pe lincurile de pe mesS de la statusurile unora site'ul mi se deSchide in firefOx mOzila si nu imi place vreau sa se deschida in google Chrome cum fac acest lucru sa fie posibil?

3 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Iti setezi google chrome ca fiind browserul care il folosestihappy

| robertosi a răspuns:

Dai frumos dublu-click pe googel chrome si acum o sa iti apara o ferestra ca acesta nu este navigatprul tau inplicit uh day yes si acesta va fi funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi chrome te duci la Tools -> Options -> click pe Basic tab -> si in 'default browser' selectezi Make google chrome my default browser -> gata.

Sper ca ai resuit :*