| Adyspeed a întrebat:

Cand intru pe mail mi se activeaza Messenger in mail sub folderele : inbox drafts spam si nu stiu cum sa fac sa nu mai fie niciodata online de acolo, doar cand intru eu normal pe mess sa imi mearga. daca ii dau signout mi se deconecteaza dar daca deschid alta fila cu mail mi se activeaza singur iar messu in mail. va rog ajutati-ma. merci

2 răspunsuri:
| Adyspeed explică:

Dupa ce se conecteaza pe messenger nu imi mai apare acel blitz, imi apare o sagetica in jos care are : available, busy, invisible, custom status, signout of messenger etc. chiar daca dau sign out of messenger data viitoare la fel mi se conecteaza online pe mess

| MihaiEdy1993 a răspuns:

DUpa ce ai intrat pe email, lasa-l sa intre si pe messenger. In dreapta messengerului deschis apare ca un blit. Da click acolosi click pe sign out.