| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu e-mailul. Daca n use incadreaza la acest domeniu im icer scuze, dar cand intru pe e-mail, in stanga imi arata messingerul si sa sunt offline. E in regula, dar dupa ce deschid un mesaj si intru iar la inbox, trebuei sa dau refresh, ei bine, dupa acest refresh, ma arata online pe mess, si ma scoate de la yahoo messinger. Deci cum pot face sa nu ma mai tot dea online cand intru la e-mail sau cand dau refresh?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Da-i sign out of chat odata ce intrii la mail.
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/media/images/265-0000003415.jpg