| maus12 a întrebat:

Cand intru pe net imi sare acul de la procesor la 100% de ce cum pot rezolva problema asta am router wireless net de 50 mb si ma conectez de pe un HP dual core 6 gb ram 3889 mb video card ce pot face youtubul merge sacadat pe 720p nu merge iar inainte mergea si pe 1080p tot win7 aveam si am acuma

10 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Reinstealeaza Flash Player, si Shockwave Player.
Deasemenea verifica si reinstaleaza daca e necesar driver-ul placii video!

| maus12 explică (pentru PanaceuUniversal):

Degeaba

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru maus12):

E posibil sa se supraincalzeasca procesorul! S-ar putea sa trebuiasca sa desfaci calculatorul, sa il cureti de praf si sa ii schimbi pasta termoconductoare de la procesor!

| maus12 explică (pentru PanaceuUniversal):

Am laptop pot juca pes 2013 si mi-as da seama daca ar fi tot timpul cald ma rog fierbinte

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru maus12):

In cazul asta schimba browserul (sper ca nu folosesti IE), alege dintre Chrome, Mozilla sau Opera

| maus12 explică (pentru PanaceuUniversal):

Chrome si safari dar rar

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru maus12):

Schimba browserul. Descarca ultima versiune de Mozilla Firefox. Apoi mergi in Control Panel, la Add and Remove Programs. De acolo dezinstaleaza Chrome si Safari! Dupa asta da un restart la pc si dupa restart instaleaza Mozilla din kitul anterior descarcat!

| maus12 explică (pentru PanaceuUniversal):

Degeaba

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru maus12):

Si spui ca doar cand intri pe browser se intampla asta?

| maus12 explică (pentru PanaceuUniversal):

Da numai atunci