| Alexandra_Bucur_2000_sz6G a întrebat:

Când îți cumperi un telefon nou(cel puțin la iPhone) este o folie pe el. Ți se poate imprima lipici de la folia aia pe display?

5 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Ecranul este mult mai calitativ decat folia respectiva și chiar dacă rămâne lipici se curata extrem de ușor cu o cârpă umeda.

| Lexiq a răspuns:

Nu.Am si eu iphone si am tinut folia aia ceva timp si s-a curatat foarte usor ecranul cu apa.

| LoveSleep a răspuns:

Chiar crezi ca oamenii sunt tampiți sa puna o folie de la care ti se imprima lipici pe display?

| Sofer a răspuns:

Nu se imprima nimic. Se curata foarte ușor dacă dai folia jos și aplici sa pui una de sticla.

| JicaContra a răspuns:

Evident ca NU, nici un producator nu e TAMPIT sa iti dea un telefon pe care il dai inapoi ca are lipici pe el de la folia aia de rahat, si care nu e necesara deloc, pentru ca, cutia e cea care protejeaza telefonul, nu folia aia prapadita
DAAAAAAR, UNII AU ORGAZM CAND O SCOT
NOOOOOOOOOOOOOOOO SHIIIIIIIIIIIIIIT!
https://www.youtube.com/watch?v=lrjwBvB7APY
:D