| anonim_4396 a întrebat:

Cand iti schimi numele care apare la altii in lista de messenger unde dai la >messengermy contact details cum faci sa trimiti la toti din lista ta noul nume sub care vrei sa apari la ei in lista?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Actions (din lista de messenger, sus) -> Send my contact details -> ii selectezi pe toti -> dai ok... Ca numele tau sa se schimbe in lista lor vor trebui sa accepte datele trimise de tine. Multa bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ii selectezi?

| TzrM a răspuns:

Le zici sa dea ctrl+shift+r si dupa aia ii dai cum sa se vada numele tau, dar doar daca vor ei sa dea...succesbig grin