| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Mi-am facut o adresa noua de messenger si am vrut sa ii schimb numele. Am dat la,, my contact details " si am scris noul nume. Am adaugat pe cineva in lista de contacte dar numele apare cum a fost scris prima data. Trebuie neaparat sa ii trimit,, send my contact details " pentru a vedea numele nou? Nu pot si altfel? Am vazut multe persoane la care apare direct numele modificat cand adauga pe cineva. Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie neaparat sa ii trimiti,, send my contact details ''.Ca sa te vada toti prietenii cu noul nickname -> apasa tastele -> Ctrl+Shift+C (toate odata) ti se va deschide o fereastra de unde selectezi pe rand prietenii si apoi le trimiti noul nickname, de fapt se trimite automat cand dai click pe Finish. Ei trebuie sa dea Save. Bafta!