| Wassup a întrebat:

Cand ma joc pe calculator orice joc mi se blocheaza, daca umblu pe net sau ascut muzica sau orice altceva nu e blocheaza.De la ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Procesor mic sau suprasolicitat si rami putini ->asta e motivul.

| Neacsu_Florina_1992 a răspuns:

Si eu am aceias problema ca.; wassup'' dar la mine nu mai merge niciun joc nici cele pe care le jucam,, sa fie placa video? am pc Intel celeron CPU440@2.00GHz 1. OOGO DIN RAM, PLACA VIDEO 1.ATI RADEONX1550 SEREIS [W9006S-N-D].va rog frumos sa-mi spuneti.care este problema VA MULTUMESC.