| anonim_4396 a întrebat:

Hi!
Daca intru pe youtube sa ascut muzica si mai intru si pe alta pagina si pe aceasta cea de-a doua ma mut mai jos sau mai sus mi se intrerupe melodia si videoclipul.
Ce as putea face sa nu se mai intample asta?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Se intampla toate asta, din cauza memoriei.Nu ai suficienta memorie, prin urmare calculatorul tau nu suporta sa deschizi multe pagini.Probabil e si procesorul de vină sau placa video.Descarca--ti anumite melodii, si le pui in winamp, asa iti va merge mai usor.Dar daca vrei ca sa-ti mearga foarte bine, trebuie sa investesti in el.

| anonim_4396 explică (pentru fuzzer):

Mersi frumos

2 răspunsuri:
| DobriaIonela a răspuns:

Poate din cauza windows-ului. Daca il schimbi cu unu mult mai bun poate o sa mearga. Sau browser-ul pe care il folosesti, si calculatorul de cand timp il ai.