| RaVuL a întrebat:

Cand vreau sa intru in Disk Local D imi da erroarea aceasta fjck. exe

Ce are sau cum pot sa o repar nu pot sa intru deloc in D

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu se mai deschide pentru ca ai un fisier autorun inf(virus), poti intra prin explorer dupa deschidere instrumente\optiuni folder\vizualizare\bifezi se afiseaza foldere si fisiere ascunse mai jos debifezi se ascund fisierele protejate\ok, intri in C si D si stergi fisierele cu extensia inf apoi urmezi pasii in sens invers pentru ascunderea fisierelor

| nonny50 a răspuns:

Incearca cu click dreapta si explore

| Master1ro a răspuns:

Incearca sa intri prin clic dreapta - Explore. Daca nu merge dai clic dreapta - properties - check disk. Daca nu merge in felul acesta ultima alegere Format Partition.