| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa scot un document la imprimanta, automat imi intra pe pauza,, si nu mi raspunde la nici o comanda nimic. AM hp. ce pot face? Am urgenta nevoie azi de niste hartii...

4 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Nu te speria e devina o singura setare.
Intra in Control Panel la,, Printer and Faxes" si acolo vei avea Hp adica imprimanta ta, trebuie sa dai clik de dreapta la,, set as default printer" apoi cu siguranta iti va mergewinking

| xibalba a răspuns:

Esti sigur ca mai ai cartus? verifica daca e conectata prin usb, bagata in priza, vezi daca nu cumva ai un document pe care nu l`ai imprimant mai de mult. Sau poate nu ai driverul necesar pentru imprimanta ta. Cel mai bine il reinstalezi.

| antonius74 a răspuns:

Daca nu iti merge cu ce a zis agec, ai grija sa nu fie stricata memoria. mi s-a intamplat acum 2 ani sa mi se strice memoria si a trebuit sa cumpar alta straight face. tine-o totusi cateva zile fara s-o folosesti, ca poate ai noroc si-si revine singura (mi s-a intamplat sa mai mearga ocazional dupa aceea)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Claudiu ai avut dreptatehappy multumesc:*:*