| Predator30 a întrebat:

Daca am imprimanta si laptop si as vrea imi transmit ceva pe laptop cum pot face are cineva o idee? De exemplu cartea de identitate si as vrea sa imi trimit toate datele in format document pe laptop cum pot face, in afara sa le scriu de exemplu cum o scot la imprimanta si dupa aia sa pot sa le pun pe laptop se poate asa ceva? sper sa ati inteles cei care o sa ma ajutati pentru ca am nevoie urgenta sa stiu ..Multumesc anticipat, ofer funda si multe multumiri celui care ma poate ajuta happy

Răspuns Câştigător
| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a răspuns:

Are scaner...dar fai si uh configurarea! cauta drivere pentru pc daca nu ai! le gasessti pe net.

| Predator30 explică (pentru Stefanutz_Panaete_1998_7oC4):

Cum? eu o am instalata tot dar nu stiu cum sa fac

| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a răspuns (pentru Predator30):

Cauta si uh un tutorial pe net. nu sunt in masura sa iti spun un raspuns sigur. Sau mai bine intreaba un specialist!

| Predator30 explică (pentru Stefanutz_Panaete_1998_7oC4):

Multumesc mult ti-am dat si funda si cum am si spus multe multumiri ..Sarbatori fericiti! si La multi ani!

| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a răspuns (pentru Predator30):

La fel si tie poti sa-mi dai si uh id de mess daca vrei sa te pot ajuta cu ce mai stiu si eu!

| Predator30 explică (pentru Stefanutz_Panaete_1998_7oC4):

Ok,id:iovanovs numa vezi ca nu intru asa des doar cateodata ..ne mai auzim noi succes

| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a răspuns (pentru Predator30):

La fel si sarbatori fericite in continuare

11 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ai nevoie de un scanner sau de o imprimantă multifuncțională, adică ceva de genul ăsta:
http://www.pcgarage.ro/multifunctionale/

| Cuvântul1 a răspuns:

Poti doar daca imprimanta are schaner.bafta

| h5 a răspuns:

Fara scanner nu poti rezolva nimic..doar daca ai un smartphone (android, iOS) este o aplicatie care scaneaza texte si iti face un fisier tip.doc /.txt /.pdf (depinde ce vrei). Succes

| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a răspuns:

Daca are scaner merge! ce imprimanta ai?