| Helăăăăăuu a întrebat:

Care a fost primul tau telefon? >8-. Al meu Nokia X-Press Music 5130, pe rosu.

Răspuns Câştigător
| CrazYDroP a răspuns:

Si al meulaughing, tot pe rosu day dreaming.

12 răspunsuri:
| alexooox a răspuns:

Nokia 3100 big grin

| PяInCєSs a răspuns:

Eu am avut un Siemens A50 rolling on the floor vai ce mandra mai eram cu el, aveam doar 12-13 ani, pe vremea aia nu cred ca aparuse astea cu touch thinking oricum, eram si eu la moda atunci laughing))

| GabrielStefan a răspuns:

Eu Nokia 5110laughing)

| Crucified a răspuns:

Primul? laughing Unul vechi care il mai am si acum, Nokia dar nu stiu ce fel de Nokia, Nokia simplu! laughing Acum e zgariat dar e bunicel! tongue

| Petrica44 a răspuns:

:)Daca-mi aduc bine aminte, cred ca... Nokia 5110. http://storage0.dms.go4it.ro/......a-5110.jpg

| Dollicious a răspuns:

Motorola BT50

| Kinus12 a răspuns:

Samsung GT-E2-21-2B

| Deyutza1039 a răspuns:

Touchscreen Samsung pe rozzz

| Helăăăăăuu explică:

Acum cand ne gandim la ce telefoane am avut ni se face parca " rusine ". A fost misto. Primul telefon : " Al meu e pe rosu". " am meu e glisant ". " al meu e cu clapita " ..vaiii laughing si acum avem toate iPhone-urile. toate Galaxy-urile si BlackBerry-urile. laughing

| Heartless562 a răspuns:

Motorola C350 big grin
Unchiul meu, care venise din Italia (de la munca), avea unu' d-ala cu creion...la vremea aia eram "WOW o.O"

| drg13 a răspuns:

Sony Ericsson k 320

| Celese a răspuns:

Alcatel alb laughing