| URSaKe a întrebat:

Care ai nokia x6? esti multumit de el? in ce fel? unde as putea sa gasesc unul la un pret cat mai accesibil? ofer fundita

Răspuns Câştigător
| swet girl 22 a răspuns:

Eu am. Un telefon cu ecran tactil, perfect pentru divertisment şi pentru conectarea la reţelele de socializare.bateria tine, seaude bine e ok. Poţi asculta până la 35 de ore de muzică non-stop, cu doar o singură încărcare. Poţi reda la volum maxim melodiile preferate, prin difuzoarele stereo încorporate.memoria internă mare de 16 GB.camera de 5 megapixeli.Ai acces la navigaţie gratuită pentru totdeauna, însoţită de instrucţiuni vocale la fiecare pas. e f bun

1 răspuns:
| swet girl 22 a răspuns:

Eu am. Un telefon cu ecran tactil, perfect pentru divertisment şi pentru conectarea la reţelele de socializare.bateria tine, seaude bine e ok.