| LittleAddicted a întrebat:

Care aplicatie consuma mai putini mb, whatsapp, viber, skype,tango sau wiper? Stiti alta aplicatie cu ajutorul careia sa pot efectua apeluri vocale si care sa consume putini mb (daca se poate sa pot efectua si apeluri video, daca nu, sunt ok si apelurile vocale)?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Toate consuma. de preferat pentru apeluri vocale, e sa te conectezi la un router. in cazul in care nu ai posibilitatea, eu cred ca viber da buna calitate in apeluri vocale inclusiv cu optiunea de video. insa in final toate acestea consuma din mb.

| TelefonLg a răspuns:

Fara apeluri video/vocale whatsapp consuma cel mai putin mesaje/poze eu folosesc non-stop si consum undeva la 100mb pe luna si primesc poze multe