| FeriFerika a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca aplicatia skype pentru iphone consuma multi mega... Adica in mare asa dac aveti cunostinte, ce este mai bine sa folosec daca vreau sa fac apeluri video sau vocale. Ce aplicatie este mai buna, si cam cat consuma daca de exemplu fac un apel video de o ora. Dau funda pentru un raspuns bun! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| patriciatimeea a răspuns:

Skype e cea mai buna aplicatie si a fost facuta de 2 danezi.
Daca faci un apel de 1 ora pe skype consuma cam 2 gb happy e cam mult dupa parerea mea.Mai bine foloseste whatsapp.

| FeriFerika explică (pentru patriciatimeea):

Uau, mult mai mult decat ma asteptam eu laughing... Mersi!

| patriciatimeea a răspuns (pentru FeriFerika):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| patriciatimeea a răspuns:

871 MB pentru 29 minute, mai exact happy
1 giga are 1024 mega...
dar in mare parte 1 ora cam 2 gb.