| DoarOana a întrebat:

Care ar putea fi cauzele pentru care internetul ar merge mai incet acum? Pana acum 5 ore mergea foarte bine iar acum merge foarte incet in special cand vreau sa urmaresc filmele online. Dimineata nu am avut problema asta. Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Serverul de pe care primesti filmul e foarte aglomerat. Poti incerca sa dai pauza, il lasi 10 minute ca sa fie un avans in incarcarea filmului si dupa aia "play", ai mai multe sanse sa-l vezi fara intreruperi.

| Anda_2002 a răspuns:

Poate e de la reteau la care esti abonata...si mie mi se mai intamplatongue