| ade98hannah a întrebat:

Care are samsung corby? e bun? face mofturi? nu vreau pe soft de vodafone...big grin

6 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

E bun.touchscreenul merge foarte foarte bine...bateria tine mult...cam o saptamana chiar daca asculti muzica si te joci. e bun.

| vladix a răspuns:

Am si eu tine bateria o luna chiar daca ma joc, fac poze, ascult muzica, vorbesc la el. Mi-a scapat si in piscina si n-are nimic. Zici ca-i din tabla.

| Deniisze a răspuns:

Samsung corby...este un nou model te telefon aparut pe piata...
zis si "Touch-screen" datorita faptului ca el nu mai are o tastatura ca "vechile" telefoane, ci trebeuie tu doar sa ii atingi "micul" ecran :-)
Daa ti-l iei la liber, poate ca nu o sa ai soft pe vodafone...

| BackAgainToTPU a răspuns:

E bun. chiar foarte. aunul e mijtocar big grin

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

E bun prin modele de culori
prin modul usor de al folosi(Touch-screen)
prin multele optiuni oferite
prin frumusetea lui (nu e nici lat nici gros e numai bun)
prin pretul lui e bun nu e scump dupa parerea mea
e bun prin faptul ca iti da si o carcasa de culoare neagra grtuit in pachet
casti iti mai ofera tot in pret
si multe altele

| šρяίηģ a răspuns:

E foarte bun. Am si eu si bateria tine la mine in jur de 8-9 zile. Chiar daca il iei de la vodafone iti merge soft-ul si pe alte retele. :X