| cenusel a întrebat:

Care e mai bun samsung corby sau vodafone 541?

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Cu siguranta Samsung Corby happy

11 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Logic ca toate telefoanele sunt bune, toate telefoanele care au denumire vodafone 541 sau altele de acest gen, sunt telefoane facute de marci cunoscute (nokia, sony, chiar si samsung) doar ca poarta aceasta denumire pentru ca sunt facute in mod expres pentru vodafone, deci denumirea nu anuta neaparat un telefon prostwinking

| ed23tm a răspuns:

Samsung corby este mai performant.

| Iuliaana a răspuns:

As spune vodafone 541. De corby am auzit ca se descarca cam repede. Si ca aspect as alege tot vodafone`ul 541.

| only me a răspuns:

Samsung corbybig grin

| ThePoet a răspuns:

Corby

| cenusel explică:

Cu siguranta Samsung Corby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby, daca ai telu` asta n-ai nevoie de altcevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu firma care a fabricat telefonul vodafone 541 este alcatel. Si as alege samsung corby.

| Cosmina_1622 a răspuns:

Nu'ti lua tlf vodafone 541 sau altele facute tot de vodafone nu sunt bune de nimic.

| bobbytza a răspuns:

Samsung Corby fiindca telefoanele astea Vodafone nu sunt foarte bune

| Smiley4evergirl a răspuns:

Samsung corby