| Abb a întrebat:

Care aveti Sony ericsson P1i... pot folosi internetul fara sa platesc. daca da.cum?big grin. d la un timp nu. mi merge f bine bluetooth.ul.adica eu pot sa trimit muzica. da alta persoana nu. mi poate trimite muzica poze.

3 răspunsuri:
| antonia12 a răspuns:

Nu poti folosi internetul fara sa platesti.

| Abb explică:

*iepuras. da ma gaseste.adica daca cineva vrea sa-mi trimita ceva.ma vede dar da eroare cand sa trimita. dar nu la toate telefoanele.sau daca vreau sa trimit ceva de pe pc p tel.trebuie sa incerc de multe ori.
oricum de net am gasit.si merge fara sa platesc...big grin

| iepuras_6984 a răspuns:

Dar te gaseste? Iti da eroare sau ce?
Poate ai Bluetoothul setat pe invizibil.