| Antaury97 a întrebat:

Care axe de skate sunt mai bune dintre: Element, Royal, Fury?

6 răspunsuri:
| cosminutzu90 a răspuns:

ELEMENT,is mult mai tari si mai usoare... acum cum vrei uh...succes!

| Sonyuk a răspuns:

Dupa parerea mea Royal sunt mai bune eu de astea folosesc si sunt multumita de ele

| Burnday a răspuns:

Dintre axele enumerate de tine cele mai bune sunt Element, iar cele mai bune axe din lume nu sunt independent, sunt Thunder.

| euuuuuuuuuu001 a răspuns:

Eu cred ca Royal.

| paradox a răspuns:

Element sunt cele mai bune

| Fratila_Matei_1995 a răspuns:

Niciunele... cele mai bune axe din lume sunt Independent dar ca sa gasesti din astea trebuie sa cauti mult ca in Romania nu gasesti pe piata... eu am facut rost de la un prieten care s-a dus in america si mi-a luat