| Alexa113 a întrebat:

Care credeti ca este mai bun sony ericsson x8 sau samsung corby?

5 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Orice in afara de Samsung am avut o experienta foarte neplacuta cu Samsung...

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Iti recomand Sony Ericson x8. Eu am avut Samsung corby. In primul rand Sony Ericson are sistem de operare Android pe cand corby nu are, are WiFi (wireless) permitandu-ti gratuit accesul la internet, camera mai buna 3.15 MP si GPS. Ce avantaje are sistemul de operare android? Poti descarca diferite aplicatii, jocuri, muzica etc majoritatea fiind gratis. In concluzie Sony Ericson x8 e pe departe mai bun decat Samsung corby.

| mikkaella a răspuns:

Sony Ericsson X8

| MAndreea99 a răspuns:

Sony Ericsson X8 pentru ca Samsung Corby nu are sistemul android bun!

| Stefana_2710 a răspuns:

Samsung Corby. Am unul de aproape un an. Si nu s-a intamplat nimic. E in stare functionabila. Plus de asta am un coleg care l-a scapat odata pe trotuar si s-a spart ecranu' defapat s-a crapat si inca mai merge da, cu ecranu spart. laughing Si inca ceva ericsson-u daca l-ai scapat un pic mort e. rolling on the floor