| TupacShakur a răspuns:

A doua

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Da, sunt de acord cu TupacShakur. Cea de-a doua este cea mai buna, doar cate va arde la buzunar cand o sa cumperi si restul componentelor.

| IulianP a răspuns:

Dintre cele 3, ASUS-ul este cea mai solida; plus ca are chipset Z68 care iti permite si OC, si folosirea integratei din CPU in acelasi timp.
Daca nu vrei sa faci OC, e suficient si o placa de baza cu chipset H61/B75.
Daca vrei sa-ti faci un sistem nou, spune ce buget ai, si te ajut cu o configuratie.