| iGnOrEx a întrebat:

Care dintre romurile astea este cel mai bun pentru Samsung Galaxy Note? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1590284

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa nu cumva sa pui touchwiz, ca ia din ram si procesor. MA rog, eu nu stiu ce faci cu el, dar din momnt ce toata ziua freci romuri pe el, e clar ca vrei performanta, deci ics+ kernel caabil de oc + scripturi.

| iGnOrEx explică (pentru sltlp):

Ms oricum, da raman pe stoc pana apare ics oficial.

| tony98 a răspuns:

Eu as zice ICE CREAM SANDWICH + Touchwiz. Acum e telefonul tau faci ce vreiwinking

| iGnOrEx explică (pentru tony98):

Care dintre ele, ca-s mai multe?

| tony98 a răspuns (pentru iGnOrEx):

AlBa ZCLP5 Full ICS Repack v2 (08. 04. 2012)