| sltlp a răspuns:

Salut!
Sunt cativa utilizatori aici pe TPU in categoria tehnologie care fac o treaba foarte buna(in special in configuratii), si sunt cam 3 la numar activi(in ultima perioada). Restul is de "umplutura".
Acesti utilziatori sunt: ITExpert, Marius910 si eu...
SpecialitIT, chiar daca e activ, nu face cele mai bune recomandari, si intentioneaza doar sa faca vanzari la magazinul mediadot sau altele, asa ca grija mare.
Nu e nevoie sa pui 100 de intrebari. O intrebare si cu un raspuns de la persoana potrivita, este mai mult decat suficientwinking.

| Me2 a răspuns:

Eu ti'am recomandat deja un sistem, nu o mai faca daca tot pui intrebari stupide

| SpecialistIT a răspuns:

Mergi pe 970 Pro3: http://www.mediadot.ro/......usb-30-atx

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

De asemenea, poti cere GRATIS update de bios la placa de baza, un lucru total recomandabil.
Tot GRATIS poti beneficia de ansamblare a PC-ului in cazu' in care nu ai timp sa nu te pricepi foarte bine la asta, tot la MediaDOT ( www.mediadot.ro ).

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de router.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, te rog, nu ezita sa ma cauti.

Sanatate si bafta!