| sltlp a răspuns:

Vai de capul ei de coniguratie

| KodrutZ a răspuns:

Ce procesor/memorii vei infinge in placa?

| KodrutZ a răspuns (pentru StefanWoon):

E cam facuta cu picioarele configuratia asta a ta... sursa e cam prastie, coolerul pentru RAM e inutil, procesorul e fail... Astea ti le spun ca fan AMD in situatia de a imi face un upgrade in curind si dezamagit de faptul ca nu prea am ce alege (in momentul de fata am un Athlon X2 4000+ pe desktop), probabil voi opta pentru un quad de la AMD pina in 4-500 RON pe FM1, insa mai degraba astept.

| StefanWoon a răspuns (pentru KodrutZ):

Uite un YM daca poti sa ma ajuti sami aleg o configuratie buna

YM: steffy_007

Sper sa ma ajuti