| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre urmatoarele placi video e mai buna: Nvidia GeForce 9500 GT sau ATI Radeon HD 5670?

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

Sall am avut Nvidia GeForce 9500GT iar cand am cumparato acela crae vindea mi-a spus ca este special pentru jocuri si chiar este adevarat am jucat jocuri precum Crysys 2 la detalii peste medium si battlefield 3 la fel cred ca am spus totu cu asta acum faci ce vrei eu ti-am dat un sfat FUNDA? big grin

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nene mai intai asteapta, cel caruita -ai dat funda e praf in it, de caote ri nu a intrebat niste prostii, dar in fine. 5670 este de cam 4-5 or mai buna decat 9500gt

| imaqtpie a răspuns:

NUMAI POSTATI DACA NU STITI. 5670 este peste 9500 gt. Numai porcari de raspunsuri de la primul la ultimul.

| Ic3Heart a răspuns:

5670 FTW

| IulianP a răspuns:

Nu mai raspundeti din burta, doar de dragul unei "funde".
5670-ul este peste un 9500 GT.

| Syotos a răspuns:

NVidia este in special pentru jocuri depinde pentru ce doresti? si ATI este foarte ok. Mai multe detalii.