| SlymOvy a întrebat:

Care e cel mai bun antivirus care il poti descarca gratuit?

16 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Incearca "Microsoft security essential". Este free si destul de bun.
Singura problema ar fi, ca merge doar pe sisteme de operare licentiatewinking
Eu personal il folosesc de mult timp si nu am probleme.

| Seby90 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este bunul simt.
Ai sanse net inferioare sa iei un virus daca nu vei da click pe toate linkurile care iti sclipesc pe ecran.
Ai bun simt, n-ai virusi. Daca apesi pe toate DOWNLOAD ME, atunci vei avea probleme. Tine minte, un produs bun nu are nevoie de reclama, iar netul e plin de reclame, cu virusi.

| spaghetty a răspuns:

Eu folosesc avast si nu m-a dezamagit deloc. Avira, AVG sunt niste porcarii care consuma resurse din pc si merg si prost

| tasmania a răspuns:

Ia Avast, a ajuns la versiunea 7. Eu il folosesc de 2 ani. E foarte bun si e free. Trebuie doar sa-l inregistrezi, adica sa ai o adresa de e-mail valabila. Succes!

| CorNNeL a răspuns:

Eu folosesc Eset Funda plz happy

| little4angel a răspuns:

Eu folosesc eset, si e f bun, reinnoiesti tu licenta la un timp... dar e free. uite aici :http://www.eset.com/download/home/

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Avg 2012

| 4Tuning a răspuns:

Toti au pareri impartite, dar cel mai bun antivirus e bit defender
declarat in noiembrie 2012 (scuza ca nu am citit toate comentariile si raspunsurile http://www.bitdefender.ro/

| sergiu100000000 a răspuns:

Avg.funda?

| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

Pai Mie imi place mult Eset. Sau Avast.
La eset scrii pe google " Download Eset Free" si dai pe primul. La Avast Scrii " Avast free download" si dai pe al 3 - lea. Funda? puppy dog eyes.

| BoBoRooBo a răspuns:

Avast am folosit eu si mergea foarte bine, dar acum am norton cu licienta funda?

| GabrielAlex a răspuns:

Cele mai bune antivirusuri sunt ESET Smart Security, Norton, Panda Global Protection 2013, incearca oricare dintre antivirusuri sunt gratuite! ATENTIE! Cele trei antivirusuri sunt gratuite doar 30 de zile

| Selyna a răspuns:

Cel mai bun Antivirus e Avira! Asigura protectie maxima! Si imediat can descarci ceva, scaneaza obiectul, daca are virusi nu ii permite sa se descarce in PC! Fundita? :*

| antimalware a răspuns:

Incearca Emsisoft Anti-Malware http://emsisoft.ro/ro/software/antimalware

| Cotos_Ovidiu_1984 a răspuns:

Si totusi care este ceel mai bun?