| alxp a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus gratuit si de unde il pot descarca ?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt cateva programe antivirus gratuite cam la egalitate, cum sunt avast! 6 free, AVG 2012 free si Avira 2012 free, pot fi descarcate de pe site-urile oficiale. Daca sunt completate cu un antimalware bun, cum este Malwarebytes' Anti-Malware si un firewall bun, cum este ZoneAlarm ori Comodo Firewall, atunci ai o protectie buna. Toate sunt gratuite si pot fi descarcate de pe site-urile oficiale. Numai bine!

4 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Avira e bun.Il am de 2 ani si nu am avut probleme.il descarci de pe situl oficial.

| Ditto a răspuns:

Eset Smart Security

| Ditto a răspuns:

ESET Smart Security

| Mirea_Emilian_1994 a răspuns:

A zis omu' gratis.
avira Free... De pe siteul lor oficial!