| Peentusk a întrebat:

Care e cel mai bun program de editat filme si de filmat?

Răspuns Câştigător
| PlanetaMinunilor a răspuns:

@xonnect frate esti idiot rau...da at de idiot incat nu te poti abtine, cand a zis de filmat se referea de filmat in PC ex jocuri sau destop si poti filma bine merzi cu ZD screen recorder si cu fraps
Ps:macar raspunde la intrebarile despre care cunosti gen ce face mata? si de astea

3 răspunsuri:
| PlanetaMinunilor a răspuns:

De editat ii Adobe after effects cs 5 si dupa aia cred ca ii Sony vegas 10 si de filmat eu folosesc ZD screen recorder si fraps tpate programele astea ii foarte bine da ii cam greu de lucrat cu after efects si vegas deci ai putea folosi programe cu care lucrezi mai usor ex magix, 16, 17 sau pinnacle 15

| unu a răspuns:

Poti sa folosesti ce ai deja in calculator: Windows Movie Maker

| xonnect a răspuns:

Intrebarea este pusa intr-un mod prostesc, cum poti cu un program sa filmezi? cu o camera de luat vederi poti, formuleaza corect intrebarea apoi adreseazo.PS daca e vorba de editat specifica ce doresti sa editezi macar.