| DjBattle a întrebat:

Care e cel mai bun telefon mobil acum pe piata? am un Nokia n96 dar nu prea imi place cum functioneaza, vreau sa-mi eau altceva mai bun si mai util!

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Depinde ce anume te intereseaza la tel. facilitatile lui

| yoo23 a răspuns:

N97 are un coleg. E foarte misto, are tot ce vrei, e super de umblat pe net cu el.

| AlinnutSsa a răspuns:

Sincer nu prea stiu...

dar pe un site [ telefonultau.eu ] zicea ca pe primul loc este SAMSUNG S5230 star; xx pe care de asemenea il am eu; xx si este foarte bun; ti`l recomand si nu este foarte scump :*

| RhoddyS a răspuns:

Pai...depinde de preferinte. eu am un Nokia E71 si mi se pare destul de bun. uite aici mai multe detalii: http://www.marketonline.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-nokia-e71

| geoox550 a răspuns:

Eu am un Nokia 5730 xpress music.merge foarte bine si il recomand oricui.eu mi l-am luat cu 14 milioane(lei veci)si este pe liber.
http://images.trustedreviews.com/......lowres.jpg
eu am varianta rosie.(adica cea din imagine)
l-am scapat pe jos si este rezistibil.
tasttura este complet QWERTY.

sper ca te-am ajutat
funda?:*