| jebadayah a întrebat:

Care e cel mai ieftin hosting pe care il stiti + 1 baza de date?

6 răspunsuri:
| NuConteazaShinee a răspuns:

Cei de la ghesi.com au oferte foarte bune big grin

| DryX a răspuns:

Www.tni.ro

| milesmain a răspuns:

Foarte ieftin poti incerca i-hostyou.com

| Bidi a răspuns:

Http://www.hzone.ro ieftin si foarte bun ofera gazduire, hosting, domenii, servere, radio, creare site, web design e foarte bun sil recomand ii folosesc de 2 ani deja

| bogudoby a răspuns:

Poti sa incerci si http://www.buy2host.com
In primul rand e fara reclama chiar si cel free, eu il folosesc pe cel platit pentru wordpress multisite si merge brici. ;)

| treiwap a răspuns:

WWW.3WAP.EU Cel mai eftin cel mai bun :-) are si pachet de gazduire gratis si cu plata :-)