| EVA9443 a întrebat:

Care e diferanta dinte aparat foto profesional si semiprofesional. Vreau toate detaliile. Diferentele si asemanarile?

2 răspunsuri:
| firstboy a răspuns:

Pai cateva caracteristici ca diferente sunt:

calitatea imaginii este mai mare la profesional
tot ce ste profesional este mai bun decat cel semiprofesional, dar depinde tu la ce vrei sa-l flosesti
Cele profesionare sunt in special de la Nikon, cele mai bune cauta la domo si o sa vezi tu si alte diferentehappy

| Galatz a răspuns:

Calitatea imaginii este mai mare la profesional tot ce sta profesional este mai bun decat cel semiprofesional, dar depinde tu la ce vrei sa-l flosesti
Cele profesionare sunt in special de la Nikon, cele mai bune cauta la domo si o sa vezi tu si alte diferente.