| Queensisjdne a întrebat:

Care e mai bun iphone 6s sau Samsung galaxi s7? La iphone imi place softul 3d touch si senzorul de amprenta.La Samsung imi place camera si ecranul.

6 răspunsuri:
| Stuleanec_Allexandra_1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S 7 este cel mai bun si la jocuri ruleaza mai bine daca te joci NEED FOR SPEED

| Clorox a răspuns (pentru Stuleanec_Allexandra_1999):

Nu este cel mai bun, dar da, este bun!

| 1Me9 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 iti recomand. big grin

| Queensisjdne explică (pentru 1Me9):

Iphonul nu e bun? sau de ce tii cu Samsung galaxi s7?

| sltlp a răspuns:

Fun fact: iphone 6s este cu jumatate de an mai batran decat galaxy s7. Deci... s7 trebuia sa fie mai rapid, nu, ca tot costa cel putin la fel de mult.
https://www.youtube.com/watch?v=10UBsSo6O4I

| Queensisjdne explică (pentru sltlp):

Stiu m-am uitat la video as alege samsungul daca ar fi pe ios Android mi se pare cea mai mare prostie e plin de buguri si pe Android 6.0