| Yuuuki a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu cat mai multe pareri daca se poate.Sunt foarte nehotarat intre iphone 4 si samsung galaxy s2.Singurele motive la care nu as renunta pentru iphone 4 ar fi aplicatiile/jocurile de calitate si designul oarecum rafinat, si touch. Dar la SGS || imi place foarte mult ecranul, procesorul, camera foto, experienta de navigare., multimedia (flime, poze, muzica.)
As dori sa aflu cine are samsung galaxy s2 si care a umblat si pe iphone sa imi spune cum sta la touch aplicatii si jocuri.Este adevarat ca la android se blocheaza mereu si trebuie freez-uri si schimbari de rom? Astept cat mai multe raspunsuri. Sarbatori Fericite!

1 răspuns:
| Cornel320 a răspuns:

Eu am un s2 si nu mi s-a blocat niciodata.Din toate punctele de vedere mai bun e s2.