| Larysa95 a întrebat:

Ce telefon este mai bun iphone sau un Samsung galaxi?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| petrica1111 a răspuns:

Iphone cu siguranta.

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Uni zic ca Samsung, altii ca iphone, is cam la fel, da eu recomand iphone

| BigJon a răspuns:

La iPhone 50% din pret face numai logo-ul Apple(de exemplu: un iPhone 4 daca costa 2.300 de lei=1.150 de lei valoare reala). Eu zic ca Samsung Galaxy e mai bun.
Sper ca te-am putut ajuta.

| sellieania a răspuns:

Salut eu am un iphone 5 si crede ca nu merita mama are Samsung galaxi si e foarte bunhappy

| sellieania a răspuns:

Sincer cel mai bun e galaxi crede-ma am avut si iphone 4 si l-am scapat o data si sa zis cu el

| CosMinkBa a răspuns:

Depinde si de gusturi aici. As miza totusi pe S3.