| Biancabianca2775490876557744 a întrebat:

Care e mai bun: Samsung A3 2017 sau Samsung J5 2017?

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung Galaxy J5 2017 are un raport calitate-pret mai bun. Are dual sim (adica poti avea doua sim-uri deodata), iar A3-ul are doar un sim. De asemenea J5-ul are un display putin mai mare si trei camere foto/video (pe spate una pentru focusat, iar una pentru background, si camera de slefie). Sper ca te-am ajutat, succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Despre A3 nu stiu ce sa spun, dar cu J5 trebuie sa ai multa grija. Eu l-am scapat pe jos nu de la distanta foarte mare si mi-a aparut dupa o pata mica care pe urma s-a intins pe tot ecranul si era neagra. In rest e frumos J5, are si amprente. Am vazut ca Buhnici zicea de J7 ca este varinta mai ieftina a S7, dar cam cu aceleasi caracteristici.

| Ionut231312 a răspuns:

J5 este mai mare fata de a3 si are camera mai buna...ti-l recomand cu incredere

| KanekKi a răspuns:

Salut, J5.

| KanekKi a răspuns:

J5.