| dyanutza22 a întrebat:

Care e treaba cu codul ala de la facebook? De fiecare data cand dau like la cate ceva sau cand vreau sa adaug pe cineva intr-un grup ma obliga sa scriu un cod si e enervant sa-l scriu la fiecare membru care vreau sa-l adaug in grupul ala! Cum scap de el? Cineva mi-a spus ca e din cauza ca n-am confirmat numarul de telefon dar eu nu am telefon!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici eu nu am nevoie de nici un cod. Poti scrie un numar de telefon al altcuiva apropiat. Daca intr-adevar asta poate fi cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi apare, ia contact cu cei de la facebook

| georgedanielc a răspuns:

Acel cod este de securitate, inlatura posibilitatea sa scrie altcineva sau mai bine spus alte programe in locul tau, este un lucru bun, nu cred ca ai dori sa te trezesti cu cine stie ce bazaconii de mesaje scrise la alti prieteni de pe contul tau, sper sa ma fii facut inteles

| AndreeeexD a răspuns:

? Pai poate acolo ai tu ceva probleme de setare.

| justaweirdgirl45 a răspuns:

Cand iti faci Facebook, tu primesti un Mail pe adresa cu care te-ai inscris.Mail-ul contine un cod pe care trebuie sa il inserezi. Odata ce ai facut asta nu mai trebuie sa il mai pui si alta data.Assta e tot!

| dyanutza22 explică:

Da este perfect! Vreau sa adaug multi intr-un grup si nu pot ca la fiecare persoana adaugata trebuie sa ma chiorasc in mazgalelile alea.

Nu gasesc pe undeva setat sa apara chestia aia.

Si nu gasesc nici unde sa contactez facebook, pentru ca nu au si ei ca alte site-uri "Contact us".