| ellis1234 a întrebat:

Care este ce-l mai potrivit router wi-fi pentru o locuință de 300mp?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cel mai potrivit e oricare model plus ăsta

https://www.emag.ro/......DMC0LYBBM/

| floreadan a răspuns:

Un router de gaming care reuseste sa capteze pe distante mari este o solutie ok pentru ce ai tu nevoie.

| Chris47 a răspuns:

Pentru 300mp iti recomand un router de gaming care captează la distanțe mari. Ideal ar fi sa fie pozitionat in camera unde este plasat dispozitivul. Ideea este că, oricat de bun ar fi routerul contează placa de internet, degeaba iti iei router de 1000mbps daca placa iti duce 100. Si niciodata nu va fi 100mbps ci :8 (exemplu: 100:8 = 12.5 - celelalte unde din casă vine undeva 10/8 mbps).