| alexandra63 a întrebat:

Care este cea mai buna firma care produce placi de baza? am auzit de Asus

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Cum sa fie Nvidia producatori de placi de baza oameni buni?
Poti lua si Asus, dar te mai poti uita si la Asrock, o fosta divizie Asus, care acum face placi de baza excelente la un pret foarte bun(evident, mai este si Gigabyte, MSI, Intel etc.).

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Orice firma decenta nu-ti va crea probelme, poti opta si pentru Asus si pentru Gygabite fara griji.
Te-as sfatui sa nu-ti configurezi singura calculatorul, sunt importante caracteristicile fiecareia.
Succes (uri)

| imaqtpie a răspuns:

Toate au pro si contra.

| LauncherS a răspuns:

Da Asus e buna, cea mai buna placa pentru jocuri este nVdia-asa am auzit.

| ionutu1000 a răspuns:

Cred ca nVIDIA