| StoianbZ1998 a întrebat:

Care este cea mai buna marca de laptop: Asus sau Lenovo?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Cea mai buna marca de laptop este Asus.
Iar cea mai buna marca de la Tableta este Lenova.

PS:La Asus ai memoria placi video Dedicat in marea majoritatea si viteza lor tine mult timp iar daca se strica poti sa o schimbi fata de la Lenova care 50%-85% au placa integrata care nu merge sa schimbi si viteza este una buna dar nu stii cat te tine.

La placa video unde conteaza la un ca-m 80% unde le gasesti si in pc/laptop/tableta.

Lenova este bun ca nu consuma multa baterie are colere foarte bune dar problema asta se intampla nu stii daca te tine.

Iti zic ca stiu foarte bine.
Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

2 răspunsuri:
| StaticDom321 a răspuns:

Cea mai bună este Asus, am avut unu si m-a ținut 7 ani jumate, nu te mint!

| shadows2014 a răspuns:

Asus crede-ma!