| lombardi a întrebat:

Care este cea mai noua si mai recenta versiune de Mozilla Firefox aparuta? Sau dupa parerea voastra care e cea mai buna si rapida. Intreb ca vreau sa instalez una si nu stiu de care, este o versiune in limba romana 22.0 dar nu stiu daca asta este cea mai recenta aparuta sau nu? Vreau cea mai noua sa fie rapida si buna!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, Firefox 22.0 este versiunea cea mai recenta si este buna si eu o folosesc.

1 răspuns:
| Corleonee a răspuns:

Cred ca Google Chrome este cel mami bun. Mozila consuma mai multe proprietati big grin