| costymaximus a întrebat:

Care este cel mai bun abonament la internet din punct de vedere calitate-pret?

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Calitate-Pret, Fiberlink1+Fiberlink2, platesc 38RON (tin si un switch in casa), net de la Czone, acum se numeste RDS de cand a fost cumparat, nu am probleme deloc cu el, iar banda este 20mbps happy

9 răspunsuri:
| OnWeed a răspuns:

Daca stai la oras iti recomand RDS Fiberlink happy

| maniac a răspuns:

RDS si pentru mai multa viteza o placa de retea 15-20 lei placa de retea.

| arn64 a răspuns:

Eu folosesc RDS, dar la casa de la tara DIGI.

| costyn162 a răspuns:

Eu am conexiune prin fibra optica si sunt destul de multumit. Dar eu locuiesc la tara, si nu am foarte multe optiuni favorabile deci ma multumesc cu ce am.

| cristinuca05 a răspuns:

RDS Fiberlink happyil am si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RDS... cel putin asa era mai de mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click net cu 6 mb este cel mai bun

| andr3ysbx a răspuns:

Ointernet de la rds...costa 40 lei, e prin fibra optica si merge fff bine; trag dp dif siteuri cu 12 mb