| izzy19 a întrebat:

Hello, am si eu nevoie de o parere.Ce marca de tv ati alege intr-un supermarket? Am nevoie de o parere, care ar fi cel mai bun din punct de vedere calitate-pret?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună seara! Eu as alege marca Samsung, si nicidecum hd ready, ci full hd, si led, nu lcd, consumul unui tv led este mult m ai mic decît al unui lcd, si calitatea imaginii este mult superioră si îmbunatatită la televizoarele led full hd decit la celelalte, si avantajul este ca daca alegi un smart tv led full hd, poti conecta cu usurintă cablul de internet direct in tv, fara a avea nevoie de unitate sau tastatură, si programele le vezi toate digital fara decodor, de unde esti?

| K0sti a răspuns:

intr-un supermarket? cum e aia?
Il aleg dinainte de a ma duce intr-un supermarket! Eventual in supermarket, ma duc decat sa-l ridic! Intai studiez, citesc, ma informez, dupa care cumpar! Greu...