| victoria_8973 a întrebat:

Care este cel mai bun anti-virus?

10 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

#1 Bitdefender Antivirus
#2 Kaspersky Antivirus
#3 Webroot Antivirus
#4 G Data Antivirus
#5 Eset Nod32 Antivirus
#6 ParetoLogic Antivirus
#7 AVG Antivirus
#8 Vipre Antivirus+AntiSpyware
#9 F-secure Antivirus
#10 TrendMicro Antivirus

Actulizat:2009
Sursa: http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

| REMiXDJ a răspuns:

SpyBot Search & Destroy - e cel mai tare./e free pe net.
http://www.google.ro/......tp?/search

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nod32 este cel mai bunwinking

| Miяu a răspuns:

Eu am NOD32 si e foarte bun... dar recomand SI bitdefender. numai ca nu prea il gasesti free
sper sa-ti fiu de folos, Miru

| Flav a răspuns:

Bit-Defender

| MonicutZZa a răspuns:

Nod32

| catthshshshs a răspuns:

Em am folosit mult timp Nod32, inainte folosisem Kaspersky...Nod32 este foarte bun, insa de o perioada l-am scos din calculator ca imi incetinea sistemul.winking

| andreig a răspuns:

Avast happy il folosesc de mult timp si eu si prietenii mei si suntem foarte multumiti de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira cred

| strangenaples a răspuns:

Cel mai bun antivirus? hmmm...depinde ce PC ai(procesor, RAM) Apoi eu iti recomand un internet security(antivirus inclus). Cat despre producator...mmm...ai de unde alege dar cele free iti dai seama ca sunt si free la ceea ce fac.Lucrez in domeniu si pentru mine nu exista decat 2 producatori.NORTON SI KASPERSKY. Variante sunt destule, depinde de sistemul tau. Daca vrei mai multe detalii lasa mesaj.