| boss1men a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus ( dawnload free )

7 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Avira sau Avast.Primul e valabil pentru un an,dar,ca sa fie eficient,trebuie configurat sa protejeze mai mult (are optiunea asta). Pentru Avast,ca sa-l ai pentru un an,trebuie sa te inregistrezi (e gratuit). Daca ai probleme,downloadeaza Kaspersky,varianta free, are toate nivelurile de protectie activate, doar ca e valabil doar o luna.

| emy a răspuns:

ESET Nod 32.Si este si permanent, din cate stiu eu.

| MiiMii a răspuns:

Dupa parerea mea Avast...incearca.l happy nu ai nimic de pierdut.tongue poate iti va place si tie :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira happy
Fundita?

| microsedd a răspuns:

Avira, eu il am de un an si jumatate si nici un virus :-)

| DeathOrange a răspuns:

Avira anti-virus,