| CosminComan75 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pentru windows 8.1 enterprise? Si un link de descarcare va rog!

Răspuns Câştigător
| MitroAlex94 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este bitdefender si aici e varianta free http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html eu il folosesc de cativa ani si nu am avut probleme pana acum

5 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Kaspersky e cel mai bun

| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender free sau avira free 2014
de plata:
bitdefender total security 2014
norton internet security 2014
ultimul il folosesc de 4 ani, si e un adevarat gardian tinand cont ca vizitez pagini pline de virusi.
trebuie sa tii cont ca un antivirus free nu ofera niciodata avantajele unuia de plata.

| Ghost1234 a răspuns:

Bitdefender este cel mai bun antivirus de pe piata foloseste-l cu incredere eu il am de 3 ani

| Picasso007 a răspuns:

Http://www.avast.com/index avast este foarte bun si nu foloseste multe resurse pc

| Freeseodesign_Alex_1973 a răspuns:

Cel mai bun antivirus pentru Windows 8.1 http://antivirus-free.ro/......-2015.html