| eilix22 a întrebat:

Care este cel mai bun cooler pentru un AMD FX-6300? Pretul maxim de 300 lei

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Eu am un deepcool gammaxx 300 pe fx 6300, iar in full load nu depaseste temperatura de 42 grade. Este silentios, si isi face treaba. Este un cooler ok atata timp cat nu faci OC procului.
http://www.pcgarage.ro/coolere/deepcool/gammaxx300/

| CPAElites a răspuns:

Orice cooler peste 100lei.

| Daniellllll1 a răspuns:

Daca cumva aici nu primesti niciun raspuns, poti intreba pe forumul celor de la pcgarage

| Ade69x1 a răspuns:

Ce carcasa ai? Ma gandeam la o racire pe lichid dar vreau sa vad daca incape radiatorul