| ghitza a întrebat:

Care este cel mai bun program de editat poze pentru windows xp
Si cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| adi a răspuns:

Picasa de la google, e si gratuit.

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

PhotoShop sau PhotoScape

| DexTer a răspuns:

Photoshop e cel mai bun dupa parerea mea........www.videotutorial.ro cel mai bun site de tutoriale aici gasesti cum se foloseste...

BAfta

| aysun a răspuns:

MS Paint e foarte bun!

| Andreea24 a răspuns:

Macromedia Fireworks. Este mai simplu de utilizat decat Photoshop si iti faci treaba cu el.

| YepIsSuspended a răspuns:

1.Photoshop
2.Greustraight face

| lololololol a răspuns:

Photoshop Cs4, pe youtube sunt tutoriale despre cum sal downloadezi, si cum sa il folosesti.
bafta
Ma contactezi daca ai probleme happy

| soseta ucigasa a răspuns:

Adobe Photoshop CS3. Cat despre folosit cauta pe google tutoriale Photoshop CS3

Răspuns utilizator avertizat
| adrianhasde a răspuns:

Adobe Photoshop cu siguranta.